Текущие события

BULWARK ™ epoksīda kompozītmateriāli

JAUNUMS!
No 2020.gada uzņēmums Adego Group ir kļuvis par kompānijas BULWARK™ produktu pārstāvi Baltijas valstīs.
BULWARK ™ epoksīda sveķu kompozītmateriāli ir savstarpēji savienoti ar ļoti nodilumizturīgiem materiāliem, kas unikāli apvienoti, lai nodrošinātu izcilu nodilumizturību un citas īpašības.

Tie tika izstrādāti tā, lai nodrošinātu ne tikai berzes nodilumizturību, bet arī kodīgu nodilumizturību, kas ir augsta prasība daudzos gadījumos.

STEEL GUARD ir divkomponentu epoksīda kompozītpasta, kas savienota ar patentētu cietu stikla keramikas kombināciju, ko var uzklāt ar špakteļlāpstiņu un roku.

Neilgā laika ciklā tas sacietē pat pie zemām temperatūrām, lai izveidotu augstu berzes un kodīgas nodilumizturības barjeru uz tērauda virsmām ar zemu berzes koeficientu.

Tā ir unikāla patentēta sistēma kas sevī ietver epoksīda sveķu un nodilumiturīgu daļiņu sajaukumu.

Ideāli piemērots nodiluma un korozijas kontrolei: —

◊ Konveijeru ruļļi
◊ Teknes
◊ Ventilatori
◊ Ventilatoru apvalki
◊ Sūkņa apvalki
◊ Tvertnes
◊ Sieti
◊ Cikloni

COAL CONTROL

С 1995 года фирма Coal Control — общество автоматизации — развивает и производит системы управления для международной горнодобывающей промышленности.
Наше предприятие является средним по величине и работает на международном рынке. Наша философия ориентируется на желания заказчиков и на требование высокого качества. (далее…)

NILOS CAMPUS


„Как стать специалистом в области обслуживания конвейерных лент?“
Модульная система обучения
от NILOS campus

Модульная система обучения от NILOS campus предлагает Вам и Вашим сотрудникам пошагово получить оптимально подобранный пакет знаний.

(далее…)